PersonalMed mångårig erfarenhet och stor kunskap

Vår personal har bred kunskap och mångårig erfarenhet inom bygg och anläggning. Fortlöpande utbildning inom miljö, säkerhet och förstahjälpen är en självklarhet. Samtlig personal inom TME AB innehar ID06 kort. Det här är vi:

VD

Leif Thunman

Leif.Thunman@tmeab.se

070 250 54 64

KALKYLATOR

Patrik Eriksson

Patrik.Eriksson@tmeab.se

073 844 41 16

ENTREPRENADINGENJÖR

Michaela Wickberg

Michaela.Wickberg@tmeab.se

070 419 06 94

PLATSCHEF

Daniel Jardestål

Daniel.Jardestål@tmeab.se

070 415 00 15

PLATSCHEF

Petri Karjalainen

Petri.Karjalainen@tmeab.se

070 225 79 46

ARBETSLEDARE

Christer Skog

Christer.Skog@tmeab.se

072 735 18 69

ARBETSLEDARE

Gabriel Lahoud

Gabriel.Lahoud@tmeab.se

070 864 91 76

ARBETSLEDARE

Mattias Axelsson

Mattias.Axelsson@tmeab.se

076 137 70 73

ARBETSLEDARE

Joel Ceder

Joel.Ceder@tmeab.se

073 595 69 29

LAGBAS

Tony Nilsson

Tony.Nilsson@tmeab.se

070 250 13 32

MASKINIST

Peter Östling

MASKINIST

Joakim Welander

MASKINIST

Fredrik Altin

MASKINIST

Peteris Rudens

MASKINIST

Lukas Waligora

MASKINIST

Gustav Kinn

ANLÄGGARE

Ivo Konstantinovs

ANLÄGGARE

Edgars Jurans

ANLÄGGARE

Juris Strelis

ANLÄGGARE

Ruslans Kubanovs

ANLÄGGARE

Otto Luoma Andersson

ANLÄGGARE

Thomas Arthur

ANLÄGGARE

Per Gustavsson